Відкриті міські змагання з плавання на призи спортивного клубу «SPORT LIFE»

Реєстрація учасників змагань 10.00. вул. М.Грінченка 2/1

Парад відкриття 11.00 ст. метро «Олімпійська»

Розминка 11.30 -12.00 (Протасів яр)

Старт 12.00

Нагородження переможців та призерів змагань, дитячій фуршет об 14.00

Змагання особисто-командні. До змагань допускаються дівчата і юнаки 2002 р.н. та молодше у складі ДЮСШ, СДЮШОР

та с/к міста. Склад команди 8 спортсменів (4 дівчини,4 юнаки). Для командного заліку кожний спортсмен має право

стартувати у 2-х номерах програми та естафетному плаванні. Особиста першість визначається згідно з кращим

часовим показником окремо серед дівчат і юнаків на кожній дистанції. Командна першість визначається

за сумою набраних очок спортсменами у 2-х номерах програми та естафетному плаванні (з коефіцієнтом 2) по таблиці .

Естафета 8Х50 в/с (дівчата+юнаки)

Спортсмени, що посіли на змаганнях І, ІІ, та ІІІ місця в індивідуальних номерах програми

та естафетному плаванні нагороджуються дипломами, медалями та призами с/к «SPORT LIFE».

Заявки на участь у змаганнях, засвічені лікарем подаються до 4 жовтня 2012 року до Головного

управління у справах сім»ї, молоді та спорту м.Києва.

Тел. 278-22-89, факс 278-37-82. електронною поштою Kivswim@ukr.net

УВАГА !!!!!!! Заявки на участь у змаганнях (Ф.І.) повинні бути зроблені у алфавітному порядку

Стартові та підсумкові протоколи змагань можна побачити на Сайті присвяченому плаванню

України (swiming.kiev.ua \ swimming.in.ua)

Хотите разместить рекламу на нашем сайте?!