Сайт посвященный ПЛАВАНИЮ в Украине

все о спортивном плавании в Киеве и Украине

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Home Новости Юношеский чемпионат мира по прыжкам в воду

Юношеский чемпионат мира по прыжкам в воду

E-mail Печать PDF

fina 22 world junior diving championship kievУ Києві відбулася прес-конференція, присвячена старту юнацького чемпіонату світу зі стрибків у воду, який з 22 по 29 липня прийматиме столичний палац водних видів спорту "Ліко-арена".

Важливий момент, що спортсмени будуть не тільки вести боротьбу за нагороди планетарної першості, а й боротися за ліцензії III літніх Юнацьких Олімпійських ігор-2018, які пройдуть в жовтні в аргентинському Буенос-Айресі.

За словами організаторів, до Києва вже заявилося близько 500 спортсменів з 47 країн, а географія країн буде представлена від Південної і Північної Америки до Азії з Океанією. Україна вперше прийме спортивні змагання з такою кількістю зарубіжних країн. Причому список не остаточний - до 6 липня ще є час подати заявку.

"Юнацький чемпіонат світу зі стрибків у воду стане найяскравішою і масштабною подією цього року. Приємно, що наша Ліко-арена зможе прийняти, що є максимальним представництвом на змаганнях такого рівня.

В цілому у світі стрибками у воду займаються в 52-х країнах. Це високе міжнародне визнання і відповідальність", - наголосив президент Федерації України зі стрибків у воду Ігор Лисов.

Для спортсменів будуть підготовлені три готелі біля Ліко-Арени, а також буде зроблено все, щоб створити максимально комфортні умови для перебування в Україні.

"Ми раді, що великий спорт повертається в Україну. Чемпіонат Європи 2017 року в Києві було проведено на відмінно за оцінкою міжнародних фахівців. Це посприяло тому, що Україні довірили провести Юнацький чемпіонат світу-2018. Я переконаний, що й цього разу все пройде на найвищому рівні. Успіхів, перемог, а ми будемо підтримувати наших спортсменів всім чим зможемо", - заявив присутній на прес-конференції міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

За словами головного тренера збірної команди України зі стрибків у воду Тамари Токмачової, Україна розраховує на одну-дві медалі.

"Юнацька збірна України тільки повернулася з чемпіонату Європи у Фінляндії, де завоювала 4 срібні медалі. Капітан і лідер команди Софія Лискун пропустила цей турнір, щоб краще підготуватися до домашнього чемпіонату світу. Нашу юнацьку збірну на світовій першості представлятимуть 12 спортсменів. Всі максимально націлені на результат, але конкуренція буде серйозною".

І все ж головною метою буде завоювання ліцензій на Олімпіаду. Для цього потрібно потрапити в топ-9 в індивідуальних змаганнях. При цьому ліцензії не іменні, а на федерацію. Максимально федерація може послати на Ігри по одному хлопцю і дівчинці.

Також в ході заходу відбулася презентація логотипу чемпіонату. На ньому зображена спортсменка, яка стрибає з вишки в басейн у формі каштана.

чемпіонат світу пройде з 22 по 29 липня в столичному палаці водних видів спорту Ліко-арена. Вхід для глядачів - безкоштовний.

 

Источник

 

Обновлено 24.09.2018 08:24  

Реклама

Хотите разместить рекламу на нашем сайте?!