Категорія: A поза конкурсом
1р. Зубов Максим 1995 "Аквалідер" - ЦСТК м.Київ 1р. 00:19:27
1р. Музичук Микита 1995 ДЮСШ "Україна" м.Київ 1р. 00:20:16
Категорія: B
1 МС Головльов Микита 1996 "Аквалідер" - ЦСТК м.Київ МС 00:17:37
2 КМС Лазарчук Павло 1996 "Аквалідер" - ЦСТК м.Київ МС 00:17:49
3 МС Сільченко Владислав 1997 Дарниця-303 м.Київ КМС 00:18:14
4 КМС Витовтов Євген 1996 ДЮСШ-21 м.Київ КМС 00:18:37
5 КМС Шпаковський Андрій 1997 Дарниця-303 м.Київ КМС 00:18:46
6 1р. Соловей Микита 1995 "Аквалідер" - ЦСТК м.Київ 1р. 00:19:01
7 1р. Андронюк Кирило 1997 "Аквалідер" - ЦСТК м.Київ 1р. 00:19:39
8 1р. Єлісєєв Сергій 1997 НТУ - ХПІ м.Харків 1р. 00:19:98
9 1р. Расторгуєв Андрій 1997 ДЮКМ м.Харків 1р. 00:20:49
Категорія: C
1 1р. Залевський Назар 1999 "Аквалідер" - ЦСТК м.Київ 1р. 00:19:09
2 КМС Ляшенко Гліб 1998 Пед. університет м.Харків 1р. 00:19:85
3 2р. Зайченко Владислав 1999 Дарниця-303 м.Київ 1р. 00:20:23
4 1р. Мірошник Микита 1998 Дарниця-303 м.Київ 1р. 00:20:33
5 1р. Вітомсков Микита 1998 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 2р. 00:20:57
6 2р. Качалаба Микита 1999 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 2р. 00:21:02
7 1р. Сікало Дмитро 1998 "Мотор - Січ" м.Запоріжжя 2р. 00:21:35
8 1р. Юрченко Олексій 1998 "Аквалідер" - ЦСТК м.Київ 2р. 00:21:61
9 2р. Рєсухін Дмитро 1999 Садко м.Северодонецьк 2р. 00:21:67
10 2р. Аннєнков Вадим 1999 Кондиціонер м.Харків 2р. 00:21:86
11 2р. Подобід Владислав 1998 Дарниця-303 м.Київ 2р. 00:21:87
12 3р. Бірюков Артем 1998 ДЮСШ "Україна" м.Київ 2р. 00:23:00
13 2р. Дворнік Антон 1999 Кондиціонер м.Харків 2р. 00:23:01
14 2р. Совецький Михайло 1999 ДЮКМ м.Харків 2р. 00:23:20
15 3р. Григоренко Вадим 1998 Кондиціонер м.Харків 3р. 00:23:73
16 3р. Улько Тарас 1999 Дарниця-303 м.Київ 3р. 00:23:93
17 3р. Ярмацевич Ілля 1998 Кондиціонер м.Харків Юн. 00:27:03
Категорія: D
1 1р. Дубчак Сергій 2000 "Аквалідер" - ЦСТК м.Київ 2р. 00:21:23
2 2р. Полчанов Микита 2000 Садко м.Северодонецьк 2р. 00:21:82
3 2р. Сущенко Віталій 2000 "Аквалідер" - ЦСТК м.Київ 2р. 00:22:63
4 3р. Полтавець Андрій 2000 ДЮСШ "Україна" м.Київ 2р. 00:23:07
5 3р. Токунов Влас 2001 Дарниця-303 м.Київ 2р. 00:23:35
6 3р. Михайлов Іван 2000 Садко м.Северодонецьк 3р. 00:23:54
7 3р. Мокрецький Артем 2000 "Аквалідер" - ЦСТК м.Київ 3р. 00:23:93
8 юн. Ткаленко Борис 2001 "Аквалідер" - ЦСТК м.Київ 3р. 00:24:90
9 2р. Мамойленко Олександр 2000 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 3р. 00:24:96
10 2р. Желіба Олександр 2000 "Аквалідер" - ЦСТК м.Київ 3р. 00:24:97
11 юн. Кліндухов Володимир 2001 Дарниця-303 м.Київ Юн. 00:25:55
12 3р. Маєвський Антон 2000 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг Юн. 00:26:34
13 юн. Пальчевський Владислав 2001 "Аквалідер" - ЦСТК м.Київ Юн. 00:26:36
14 2р. Литвинов Богдан 2001 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг Юн. 00:26:89
15 3р. Шевердяков Максим 2001 "Аквалідер" - ЦСТК м.Київ Юн. 00:27:33
16 юн. Якименко Олександр 2001 Дарниця-303 м.Київ Юн. 00:27:69
17 3р. Яхнієнко Владислав 2001 ДЮСШ-21 м.Київ Юн. 00:27:91
18 юн. Глушко Богдан 2000 Дарниця-303 м.Київ 00:28:31
19 3р. Фінашин Володимир 2000 "Аквалідер" - ЦСТК м.Київ 00:29:06
20 юн. Федоренко Олексій 2001 Дарниця-303 м.Київ 00:29:37
21 юн. Капінос Михайло 2001 "Аквалідер" - ЦСТК м.Київ 00:31:27
22 юн. Тараненко Євген 2000 Дарниця-303 м.Київ 00:31:52
23 юн. Поночевний Андрій 2000 Дарниця-303 м.Київ 00:34:00
24 Ткачук Артем 2000 Кондиціонер м.Харків 00:35:33
25 Григоренко Герман 2001 Кондиціонер м.Харків 00:36:83
юн. Пікалов Дмитро 2001 Кондиціонер м.Харків Диск.
Категорія: E
1 3р. Сущенко Володимир 2003 Садко м.Северодонецьк 3р. 00:25:49
2 юн. Ляшук Давид 2002 Дарниця-303 м.Київ Юн. 00:26:33
3 3р. Серебряков Дмитро 2002 Садко м.Северодонецьк Юн. 00:26:65
4 юн. Зав'ялов Єгор 2003 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 00:28:84
5 3р. Расюк Артем 2002 "Аквалідер" - ЦСТК м.Київ 00:29:27
6 юн. Корабльов Дмитро 2002 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 00:29:83
7 юн. Турчин Іван 2002 Дарниця-303 м.Київ 00:30:28
8 юн. Козир Сергій 2003 Дарниця-303 м.Київ 00:30:47
9 юн. Матьоров Павло 2003 Сігма-Богатир м.Кривий Ріг 00:30:63
10 юн. Єрмолаєв Єгор 2003 Дарниця-303 м.Київ 00:30:75
11 юн. Глухоман Валентин 2003 "Аквалідер" - ЦСТК м.Київ 00:32:20
12 Ковєрніков Артур 2002 Кондиціонер м.Харків 00:33:69
13 юн. Гончарук Максим 2002 ДЮСШ "Україна" м.Київ 00:33:70
14 юн. Гончарук Денис 2002 ДЮСШ "Україна" м.Київ 00:34:31
15 Суханов Олександр 2004 Кондиціонер м.Харків 00:34:32
16 юн. Бойко Владислав 2004 ДЮСШ "Україна" м.Київ 00:39:50
17 юн. Ковиня Єгор 2004 ДЮСШ "Україна" м.Київ 00:42:49
18 юн. Ковиня Макар 2006 ДЮСШ "Україна" м.Київ 00:44:62
Логунков Іван 2002 ДЮСШ-21 м.Київ Відс
юн. Воіщев Сергій 2002 "Аквалідер" - ЦСТК м.Київ Відс
юн. Полтавський Максим 2002 "Аквалідер" - ЦСТК м.Київ Відс
Ковтун Олег 2002 ДЮСШ-21 м.Київ Відс
юн. Бусел Данило 2004 Дарниця-303 м.Київ Диск.
юн. Пальчевський Андрій 2002 "Аквалідер" - ЦСТК м.Київ Диск.
3р. Напрієнок Артем 2002 "Аквалідер" - ЦСТК м.Київ Диск.