Стартовий протокол |
|
50 м - Вільний стиль – дівчата (2002 р.н. і мол.) |
|
|
13.11.12 |
Заплыв |
1 |
|
1 |
Наконечна Евеліна |
3 |
52 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
2 |
Шендерова Катя |
2 |
47 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
3 |
Долаврук Яна |
5 |
- |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
Заплыв |
2 |
|
1 |
Король Тамара |
4 |
44,15 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
2 |
Шумило Юлія |
3 |
41,5 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
3 |
Клуннікова Ольга |
2 |
38,6 |
Львів |
Аквапарк "Пляж" |
4 |
Дубина Настя |
2 |
43 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
Заплыв |
3 |
|
1 |
Ільчук Вікторія |
3 |
38 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
2 |
Корольчук Ольга |
2 |
36,5 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
3 |
Панова Анастасія |
2 |
32,2 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
4 |
Дивак Марія |
3 |
38 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
|
|
|
50 м - Вільний стиль – дівчата (2000 – 2001 р.н.) 13.11.12 |
Заплыв |
1 |
|
1 |
Пилипів Валерія |
1 |
40,5 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
2 |
Грима Анастасія |
0 |
37,5 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
3 |
Здерок Анастасія |
0 |
39,5 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
Заплыв |
2 |
|
1 |
Іваночко Ліда |
0 |
37 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
2 |
Куцук Валерія |
0 |
32 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
3 |
Кісак Галина |
0 |
33,9 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
|
|
|
50 м - Вільний стиль – юнаки (2002 р.н. і мол.) 13.11.12 |
Заплыв |
1 |
|
1 |
Вербенець Дмитро |
3 |
01:00,00 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
2 |
Пастернак Андрій |
2 |
44 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
3 |
Пастернак Роман |
3 |
45 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
Заплыв |
2 |
|
1 |
Санніков Микола |
3 |
42 |
Львів |
ШП Д. Силантьєва |
2 |
Суворов Олег |
3 |
42 |
Львів |
Аквапарк "Пляж" |
3 |
Токовий Олександр |
4 |
43,3 |
Львів |
Аквапарк "Пляж" |
Заплыв |
3 |
|
1 |
Лаврів Максим |
3 |
40 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
2 |
Новіцький Микита |
2 |
39 |
Львів |
ШП Д. Силантьєва |
3 |
Креденсир Святослав |
3 |
38 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
4 |
Косило Тарас |
3 |
39,5 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
Заплыв |
4 |
|
1 |
Горічко Денис |
2 |
37 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
2 |
Тимцюрак Олександр |
2 |
36,5 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
3 |
Комар Олександр |
2 |
35,5 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
4 |
Лапушанський Дмитро |
2 |
37 |
Львів |
ШП Д. Силантьєва |
Заплыв |
5 |
|
1 |
Місюра Максим |
2 |
34 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
2 |
Черноусов Денис |
2 |
33,8 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
3 |
Романюк Єгор |
2 |
30,9 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
4 |
Манаков Артем |
3 |
33,9 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
|
|
|
50 м - Вільний стиль – юнаки (2000 – 2001 р.н.) 13.11.12 |
Заплыв |
1 |
|
1 |
Денько Стас |
1 |
50 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
2 |
Габриш Владислав |
0 |
43 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
3 |
Моленда Остап |
0 |
43,3 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
Заплыв |
2 |
|
1 |
Кіселичник Василь |
00 |
43 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
2 |
Погасій Євген |
0 |
39,7 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
3 |
Серман Дмитро |
1 |
39 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
4 |
Похолок Ростислав |
0 |
41 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
Заплыв |
3 |
|
1 |
Божко Ростислав |
99 |
36 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
2 |
Хижняк Платон |
0 |
36 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
3 |
Шумський Віталій |
0 |
35,5 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
4 |
Гошилик Михайло |
0 |
36 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
Заплыв |
4 |
|
1 |
Клименко Денис |
1 |
35,4 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
2 |
Добринін Максим |
00 |
34,5 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
3 |
Кобинець Володимир |
1 |
34 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
4 |
Романів Петро |
1 |
34,5 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
Заплыв |
5 |
|
1 |
Вальчук Олег |
0 |
34 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
2 |
Кодь Антон |
0 |
33,8 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
3 |
Малиновський Ігор |
1 |
33,7 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
4 |
Горічко Олег |
0 |
34 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
Заплыв |
6 |
|
1 |
Піщак Ярослав |
0 |
33,5 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
2 |
Зубач Андрій |
1 |
32,01 |
Львів |
ШП Д. Силантьєва |
3 |
Мазяр Дмитро |
0 |
28 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
4 |
Ільків Валентин |
1 |
33,3 |
Львів |
ШП Д. Силантьєва |
|
|
|
50 м - Брас – дівчата (2002 р.н. і мол.) 13.11.12 |
Заплыв |
1 |
|
1 |
Наконечна Евеліна |
3 |
55 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
2 |
Скрипка Яна |
3 |
54 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
3 |
Стадницька Ксенія |
5 |
55 |
Львів |
Аквапарк "Пляж" |
Заплыв |
2 |
|
1 |
Корольчук Анастасія |
2 |
50 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
2 |
Клуннікова Ольга |
2 |
46 |
Львів |
Аквапарк "Пляж" |
3 |
Дивак Марія |
3 |
49 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
4 |
Шендерова Катя |
2 |
52 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
|
|
|
50 м - Брас – дівчата (2000 – 2001 р.н.) 13.11.12 |
Заплыв |
1 |
|
1 |
Іванченко Анастасія |
1 |
51 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
2 |
Пилипів Валерія |
1 |
49,5 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
3 |
Здерок Анастасія |
00 |
50 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
Заплыв |
2 |
|
1 |
Косило Тетяна |
1 |
49 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
2 |
Кожарко Оксана |
1 |
40 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
3 |
Уєчко Вікторія |
0 |
42,5 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
4 |
Турченяк Валерія |
1 |
49 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
|
|
|
50 м - Брас – юнаки (2002 р.н. і мол.) 13.11.12 |
Заплыв |
1 |
|
1 |
Пастернак Роман |
3 |
54 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
2 |
Косило Тарас |
3 |
51,5 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
3 |
Думальський Микола |
3 |
52 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
Заплыв |
2 |
|
1 |
Токовий Олександр |
4 |
50,4 |
Львів |
Аквапарк "Пляж" |
2 |
Суворов Олег |
3 |
49 |
Львів |
Аквапарк "Пляж" |
3 |
Тимцюрак Олександр |
2 |
49 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
4 |
Лаврів Максим |
3 |
50,5 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
Заплыв |
3 |
|
1 |
Лукашев Георгій |
4 |
48 |
Львів |
Аквапарк "Пляж" |
2 |
Стадницький Маркіян |
3 |
42 |
Львів |
Аквапарк "Пляж" |
3 |
Горічко Денис |
2 |
46 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
4 |
Капуста Артур |
3 |
48 |
Львів |
Аквапарк "Пляж" |
|
|
|
50 м - Брас – юнаки (2000 – 2001 р.н.) 13.11.12 |
Заплыв |
1 |
|
1 |
Хижняк Платон |
0 |
47,5 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
2 |
Устиненков Денис |
1 |
47 |
Львів |
Аквапарк "Пляж" |
3 |
Крамар Влас |
0 |
47 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
Заплыв |
2 |
|
1 |
Шуфлат Андрій |
0 |
44 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
2 |
Погасій Євген |
0 |
42,7 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
3 |
Стецькович Дмитро |
1 |
43 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
4 |
Дурбак Владислав |
99 |
45 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
Заплыв |
3 |
|
1 |
Якула Назар |
0 |
41 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
2 |
Одинець Дмитро |
0 |
39,5 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
3 |
Мельник Олександр |
0 |
41 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
4 |
Малиновський Ігор |
1 |
41,5 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
|
|
|
50 м - На спині – дівчата (2002 р.н. і мол.) 13.11.12 |
Заплыв |
1 |
|
1 |
Долаврук Яна |
5 |
- |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
2 |
Вольман Аліна |
2 |
50 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
3 |
Король Тамара |
4 |
49 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
Заплыв |
2 |
|
1 |
Бербець Ангеліна |
3 |
47 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
2 |
Шумило Юлія |
3 |
46,5 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
3 |
Стадницька Ксенія |
5 |
46 |
Львів |
Аквапарк "Пляж" |
Заплыв |
3 |
|
1 |
Савонік Мілана |
3 |
44 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
2 |
Панова Анастасія |
2 |
37,5 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
3 |
Савченко Ольга |
3 |
35 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
4 |
Стародубець Ілона |
2 |
41,7 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
|
|
|
50 м - На спині – дівчата (2000 – 2001 р.н.) 13.11.12 |
Заплыв |
1 |
|
1 |
Іванченко Анастасія |
1 |
47 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
2 |
Сметаннікова Софія |
0 |
43 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
3 |
Осташко Катя |
0 |
43 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
Заплыв |
2 |
|
1 |
Шедерова Євгенія |
0 |
42,5 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
2 |
Васюкова Ксенія |
1 |
34,9 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
3 |
Мацюрак Настя |
1 |
38,6 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
|
|
|
50 м - На спині – юнаки (2002 р.н. і мол.) 13.11.12 |
Заплыв |
1 |
|
1 |
Капуста Артур |
3 |
47 |
Львів |
Аквапарк "Пляж" |
2 |
Лукашев Георгій |
4 |
45,8 |
Львів |
Аквапарк "Пляж" |
3 |
Новіцький Микита |
2 |
46 |
Львів |
ШП Д. Силантьєва |
4 |
Пастернак Андрій |
2 |
50 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
Заплыв |
2 |
|
1 |
Місюра Максим |
2 |
38,7 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
2 |
Манаков Артем |
3 |
37,5 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
3 |
Стадницький Маркіян |
3 |
38 |
Львів |
Аквапарк "Пляж" |
4 |
Санніков Микола |
3 |
43,3 |
Львів |
ШП Д. Силантьєва |
|
|
|
50 м - На спині – юнаки (2000 – 2001 р.н.) 13.11.12 |
Заплыв |
1 |
|
1 |
Кіселичник Василь |
0 |
50 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
2 |
Гошилик Михайло |
0 |
42,5 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
3 |
Клименко Денис |
1 |
42,7 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
Заплыв |
2 |
|
1 |
Шумський Віталій |
0 |
41,5 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
2 |
Жижко Володимир |
1 |
36,9 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
3 |
Скрипнюк Максим |
1 |
37,2 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
|
|
|
50 м - Батерфляй – дівчата (2002 р.н. і мол.) 13.11.12 |
Заплыв |
1 |
|
1 |
Дубина Настя |
2 |
50 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
2 |
Савченко Ольга |
3 |
35,9 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
3 |
Нагорнюк Христина |
3 |
42 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
|
|
|
50 м - Батерфляй – дівчата (2000 – 2001 р.н.) 13.11.12 |
Заплыв |
1 |
|
1 |
Іваночко Ліда |
0 |
45 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
2 |
Кісак Галина |
0 |
37 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
3 |
Борщак Ірина |
0 |
42 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
4 |
Веклюк Марта |
1 |
55 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
|
|
|
50 м - Батерфляй – юнаки (2002 р.н. і мол.) 13.11.12 |
Заплыв |
1 |
|
1 |
Комар Олександр |
2 |
40,5 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
2 |
Романюк Єгор |
2 |
35,5 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
3 |
Черноусов Денис |
2 |
39,5 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
4 |
Лапушанський Дмитро |
2 |
42,1 |
Львів |
ШП Д. Силантьєва |
|
|
|
50 м - Батерфляй – юнаки (2000 – 2001 р.н.) 13.11.12 |
Заплыв |
1 |
|
1 |
Дурбак Владислав |
99 |
47 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
2 |
Воляр Дмитро |
1 |
44 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
3 |
Клименко Денис |
1 |
47 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
Заплыв |
2 |
|
1 |
Добринін Максим |
0 |
40 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
2 |
Кодь Антон |
0 |
38 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
3 |
Кобинець Володимир |
1 |
39,5 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
4 |
Кравець Станіслав |
1 |
40 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
Заплыв |
3 |
|
1 |
Стадницький Дмитро |
0 |
33 |
Львів |
Аквапарк "Пляж" |
2 |
Капусткін Іван |
0 |
30 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
3 |
Андрієнко Ярослав |
0 |
32 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
4 |
Родзинський Андрій |
1 |
33,4 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
|
|
|
200 м - Комплексне плавання - дівчата 13.11.12 |
Заплыв |
1 |
|
1 |
Косило Тетяна |
1 |
03:35,00 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
2 |
Мацюрак Настя |
1 |
03:25,00 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
3 |
Уєчко Вікторія |
0 |
03:25,00 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
Заплыв |
2 |
|
1 |
Шедерова Євгенія |
0 |
03:20,00 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
2 |
Куцук Валерія |
0 |
03:10,00 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
3 |
Борщак Ірина |
0 |
03:20,00 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
4 |
Грима Анастасія |
0 |
03:25,00 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
Заплыв |
3 |
|
1 |
Крук Аліна |
1 |
03:03,00 |
Львів |
ШП Д. Силантьєва |
2 |
Васюкова Ксенія |
1 |
02:48,24 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
3 |
Кожарко Оксана |
1 |
02:53,00 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
4 |
Ленковська Устина |
1 |
03:08,00 |
Львів |
ШП Д. Силантьєва |
|
|
|
200 м - Комплексне плавання - юнаки 13.11.12 |
Заплыв |
1 |
|
1 |
Устиненков Денис |
1 |
03:30,00 |
Львів |
Аквапарк "Пляж" |
2 |
Зубач Андрій |
1 |
03:15,00 |
Львів |
ШП Д. Силантьєва |
3 |
Ільків Валентин |
1 |
03:20,00 |
Львів |
ШП Д. Силантьєва |
Заплыв |
2 |
|
1 |
Романів Петро |
1 |
03:10,00 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
2 |
Мельник Олександр |
0 |
03:05,00 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
3 |
Якула Назар |
0 |
03:08,00 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
4 |
Піщак Ярослав |
0 |
03:12,00 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
Заплыв |
3 |
|
1 |
Стецькович Дмитро |
1 |
03:02,00 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
2 |
Жижко Володимир |
1 |
03:00,00 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
3 |
Скрипнюк Максим |
1 |
03:01,20 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
4 |
Шуфлат Андрій |
0 |
03:05,00 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
Заплыв |
4 |
|
1 |
Родзинський Андрій |
1 |
02:50,00 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
2 |
Рощін Віктор |
0 |
02:48,00 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
3 |
Паневник Денис |
0 |
02:50,00 |
Львів |
ШП Д. Силантьєва |
4 |
Одинець Дмитро |
0 |
02:50,00 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
Заплыв |
5 |
|
1 |
Капусткін Іван |
0 |
02:40,00 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
2 |
Стадницький Дмитро |
0 |
02:37,00 |
Львів |
Аквапарк "Пляж" |
3 |
Андрієнко Ярослав |
00 |
02:40,00 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
4 |
Мазяр Дмитро |
0 |
02:43,70 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
|
|
|
100 м - Комплексне плавання - дівчата 14.11.12 |
Заплыв |
1 |
|
2 |
Скрипка Яна |
3 |
02:05,00 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
3 |
Уєчко Ліля |
3 |
02:05,00 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
Заплыв |
2 |
|
1 |
Стадницька Ксенія |
5 |
01:50,00 |
Львів |
Аквапарк "Пляж" |
2 |
Король Тамара |
4 |
01:48,00 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
3 |
Вольман Аліна |
2 |
01:49,00 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
Заплыв |
3 |
|
1 |
Дубина Настя |
2 |
01:45,00 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
2 |
Савонік Мілана |
3 |
01:38,60 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
3 |
Шумило Юлія |
3 |
01:45,00 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
4 |
Бербець Ангеліна |
3 |
01:45,00 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
Заплыв |
4 |
|
1 |
Ільчук Вікторія |
3 |
01:37,00 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
2 |
Дивак Марія |
3 |
01:36,00 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
3 |
Корольчук Анастасія |
2 |
01:36,60 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
4 |
Шендерова Катя |
2 |
01:37,00 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
Заплыв |
5 |
|
1 |
Корольчук Ольга |
2 |
01:30,79 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
2 |
Савченко Ольга |
3 |
01:30,15 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
3 |
Клуннікова Ольга |
2 |
01:30,50 |
Львів |
Аквапарк "Пляж" |
4 |
Нагорнюк Христина |
3 |
01:34,11 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
|
|
|
100 м - Комплексне плавання - юнаки 14.11.12 |
Заплыв |
1 |
|
1 |
Місюра Максим |
2 |
01:24,00 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
2 |
Стадницький Маркіян |
3 |
01:20,00 |
Львів |
Аквапарк "Пляж" |
3 |
Романюк Єгор |
2 |
01:21,70 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
4 |
Манаков Артем |
3 |
01:28,70 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
Заплыв |
2 |
|
1 |
Лапушанський Дмитро |
2 |
01:33,00 |
Львів |
ШП Д. Силантьєва |
2 |
Черноусов Денис |
2 |
01:30,00 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
3 |
Тимцюрак Олександр |
2 |
01:30,00 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
4 |
Лукашев Георгій |
4 |
01:35,70 |
Львів |
Аквапарк "Пляж" |
Заплыв |
3 |
|
1 |
Токовий Олександр |
4 |
01:40,00 |
Львів |
Аквапарк "Пляж" |
2 |
Суворов Олег |
3 |
01:38,00 |
Львів |
Аквапарк "Пляж" |
3 |
Капуста Артур |
3 |
01:39,00 |
Львів |
Аквапарк "Пляж" |
4 |
Креденсир Святослав |
3 |
01:40,00 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
Заплыв |
4 |
|
1 |
Горічко Денис |
2 |
01:47,70 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
2 |
Новіцький Микита |
2 |
01:43,00 |
Львів |
ШП Д. Силантьєва |
3 |
Санніков Микола |
3 |
01:45,00 |
Львів |
ШП Д. Силантьєва |
4 |
Думальський Микола |
3 |
01:50,00 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
|
|
|
100 м - Брас - дівчата 14.11.12 |
Заплыв |
1 |
|
1 |
Скрипка Яна |
3 |
01:58,00 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
2 |
Іванченко Анастасія |
1 |
01:46,00 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
3 |
Турченяк Валерія |
1 |
01:50,00 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
Заплыв |
2 |
|
1 |
Уєчко Вікторія |
00 |
01:37,00 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
2 |
Кожарко Оксана |
1 |
01:25,00 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
3 |
Ленковська Устина |
1 |
01:33,00 |
Львів |
ШП Д. Силантьєва |
4 |
Косило Тетяна |
1 |
01:45,00 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
|
|
|
100 м - Брас - юнаки 14.11.12 |
Заплыв |
1 |
|
1 |
Пастернак Роман |
3 |
02:00,00 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
2 |
Крамар Влас |
00 |
01:58,00 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
3 |
Думальський Микола |
3 |
01:59,00 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
Заплыв |
2 |
|
1 |
Устиненков Денис |
1 |
01:48,00 |
Львів |
Аквапарк "Пляж" |
2 |
Хижняк Платон |
00 |
01:44,00 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
3 |
Дурбак Владислав |
99 |
01:45,00 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
4 |
Серман Дмитро |
1 |
01:48,00 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
Заплыв |
3 |
|
1 |
Погасій Євген |
00 |
01:35,00 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
2 |
Шуфлат Андрій |
0 |
01:32,50 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
3 |
Рощін Віктор |
0 |
01:33,00 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
4 |
Малиновський Ігор |
1 |
01:38,00 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
Заплыв |
4 |
|
1 |
Стецькович Дмитро |
1 |
01:30,50 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
2 |
Одинець Дмитро |
0 |
01:23,00 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
3 |
Мельник Олександр |
0 |
01:30,00 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
4 |
Якула Назар |
0 |
01:32,00 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
|
|
|
100 м - На спині - дівчата 14.11.12 |
Заплыв |
1 |
|
2 |
Сметаннікова Софія |
0 |
01:37,00 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
3 |
Бербець Ангеліна |
3 |
01:43,00 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
Заплыв |
2 |
|
1 |
Осташко Катя |
0 |
01:36,00 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
2 |
Ільчук Вікторія |
3 |
01:33,00 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
3 |
Шедерова Євгенія |
0 |
01:33,00 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
Заплыв |
3 |
|
1 |
Нагорнюк Христина |
3 |
01:31,90 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
2 |
Стародубець Ілона |
2 |
01:27,90 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
3 |
Корольчук Анастасія |
2 |
01:31,80 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
4 |
Савонік Мілана |
3 |
01:32,00 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
Заплыв |
4 |
|
1 |
Мацюрак Настя |
1 |
01:22,00 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
2 |
Васюкова Ксенія |
1 |
01:15,07 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
3 |
Панова Анастасія |
2 |
01:19,90 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
4 |
Ленковська Устина |
1 |
01:26,00 |
Львів |
ШП Д. Силантьєва |
|
|
|
100 м - На спині - юнаки 14.11.12 |
Заплыв |
1 |
|
1 |
Скрипнюк Максим |
1 |
01:20,30 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
2 |
Андрієнко Ярослав |
0 |
01:12,00 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
3 |
Паневник Денис |
0 |
01:16,30 |
Львів |
ШП Д. Силантьєва |
4 |
Жижко Володимир |
1 |
01:22,30 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
|
|
|
100 м - Батерфляй - дівчата 14.11.12 |
Заплыв |
1 |
|
1 |
Веклюк Марта |
1 |
01:58,00 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
2 |
Крук Аліна |
1 |
01:21,00 |
Львів |
ШП Д. Силантьєва |
3 |
Кісак Галина |
00 |
01:30,00 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
|
|
|
100 м - Батерфляй - юнаки 14.11.12 |
Заплыв |
1 |
|
1 |
Воляр Дмитро |
1 |
01:45,00 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
2 |
Кравець Станіслав |
1 |
01:32,00 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
3 |
Комар Олександр |
2 |
01:41,50 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
Заплыв |
2 |
|
1 |
Стадницький Дмитро |
0 |
01:17,00 |
Львів |
Аквапарк "Пляж" |
2 |
Капусткін Іван |
0 |
01:10,00 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
3 |
Родзинський Андрій |
1 |
01:14,00 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
|
|
|
100 м - Вільний стиль - дівчата 14.11.12 |
Заплыв |
1 |
|
1 |
Здерок Анастасія |
0 |
01:31,00 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
2 |
Борщак Ірина |
0 |
01:28,00 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
3 |
Грима Анастасія |
0 |
01:28,00 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
4 |
Пилипів Валерія |
1 |
01:32,00 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
Заплыв |
2 |
|
1 |
Корольчук Ольга |
2 |
01:21,00 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
2 |
Крук Аліна |
1 |
01:16,00 |
Львів |
ШП Д. Силантьєва |
3 |
Куцук Валерія |
0 |
01:20,00 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
4 |
Іваночко Ліда |
0 |
01:24,00 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
|
|
|
100 м - Вільний стиль - юнаки 14.11.12 |
Заплыв |
1 |
|
1 |
Моленда Остап |
0 |
01:35,00 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
2 |
Пастернак Андрій |
2 |
01:30,00 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
3 |
Кіселичник Василь |
00 |
01:30,00 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
Заплыв |
2 |
|
1 |
Косило Тарас |
3 |
01:29,50 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
2 |
Габриш Владислав |
0 |
01:25,00 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
3 |
Горічко Олег |
0 |
01:26,00 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
4 |
Лаврів Максим |
3 |
01:30,00 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
Заплыв |
3 |
|
1 |
Шумський Віталій |
0 |
01:23,50 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
2 |
Кравець Станіслав |
1 |
01:22,00 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
3 |
Серман Дмитро |
1 |
01:23,00 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
4 |
Гошилик Михайло |
0 |
01:24,00 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
Заплыв |
4 |
|
1 |
Вальчук Олег |
0 |
01:20,00 |
Трускавець |
ДЮСК "Спортовець" |
2 |
Кодь Антон |
0 |
01:19,00 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |
3 |
Кобинець Володимир |
1 |
01:19,00 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
4 |
Добринін Максим |
0 |
01:22,00 |
Долина |
Долинська ДЮСШ |
Заплыв |
5 |
|
1 |
Романів Петро |
1 |
01:18,00 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
2 |
Місюра Максим |
2 |
01:15,00 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
3 |
Зубач Андрій |
1 |
01:16,00 |
Львів |
ШП Д. Силантьєва |
4 |
Піщак Ярослав |
0 |
01:18,00 |
Калуш |
ДЮСШ (Калуш) |
Заплыв |
6 |
|
1 |
Ільків Валентин |
1 |
01:12,00 |
Львів |
ШП Д. Силантьєва |
2 |
Мазяр Дмитро |
0 |
01:04,00 |
Рівне |
ДЮСШ 2 (Рівне) |
3 |
Паневник Денис |
0 |
01:12,00 |
Львів |
ШП Д. Силантьєва |
4 |
Рощін Віктор |
0 |
01:15,00 |
Київ |
СДЮШОР №9 (Київ) |