Списки збірних команд України з літніх олімпійських видів спорту на 2011 рік |
ПЛАВАННЯ |
Прізвище, ім'я та по батькові |
vh |
Дата народження |
Розряд |
ФСТ |
Область |
Школа |
Вид програми |
Кращий результат минулого сезону |
Плануємий |
Тренер |
плануємий |
виконаний |
Чоловіки |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Члени збірної команди |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Алпатов Віталій Юрійович |
vh |
08.03.1993 |
мс |
Україна |
Волинська |
СДЮШОР + РВУФК |
к.п. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Власенко А. бр.СДЮШОР |
Борисик Ігор Вікторович |
|
02.06.1984 |
змс |
Динамо |
Донецька |
ШВСМ |
бр. |
1-3 ЧУ |
4 ЧЄ |
1-3 ЧУ |
Логвінчева А.І. Сівак І. |
Варварук Сергій Олегович |
|
22.03.1994 |
мс |
Освіта |
Рівненська |
ШВСМ |
к.п. |
1-3 ПУ |
2 ЧУ |
1-3 ПУ |
Іванова Є. Майструк М. |
Воронько Володимир |
vh |
02.03.1991 |
мс |
Освіта |
Дніпропетровська |
СДЮШОР1 |
5 км. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Ржепецький О. |
Глазунов Ілля Вадимович |
|
22.01.1992 |
мс |
Україна |
Донецька |
ДонОДЮСШ УОР |
в.с. |
1-3 ПУ |
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Водолазький М. Желтяков В. |
Говоров Андрій Андрійович |
|
10.04.1992 |
мсмк |
Україна |
Дніпропетровська |
Метеор, УОР |
в.с. |
1-3 ПУ |
3 ЧЄ |
1-3 ЧУ |
Карташов К. |
Гончаров Антон Вікторович |
vh |
25.10.1990 |
мс |
Україна |
Дніпропетровська |
ШВСМ |
в.с. |
1-3 ПУ |
1 ЧУ |
1-3 ЧУ |
Трофименко С.. |
Дубров Денис Віталійович |
|
10.01.1989 |
мсмк |
Спартак |
Дніпропетровська |
Спартак, ШВСМ |
в.с. |
1-3 ЧУ |
14 ЧЄ |
1-3 ЧУ |
Толокняник С.В. Мкртчан О. |
Димо Валерій Володимирович |
|
09.09.1985 |
мсмк |
ЗСУ |
м.Київ |
ДШВСМ |
бр. |
1 ЧУ |
10 ЧЄ |
1 ЧУ |
Сівак І.Г. |
Денисенко Ярослав Юрійович |
|
23.09.1991 |
мс |
Динамо |
Полтавська |
ДЮСШ3 ШВСМ |
в.с. |
1-3 ПУ |
1 ЧУ |
1-3 ЧУ |
Астапова І. Сівак І. |
Коваленко Андрій Сергійович |
|
19.07.1989 |
мсмк |
Освіта |
Київська |
ДШВСМ |
бр. |
1-3 ЧУ |
20 ЧЄ |
1-3 ЧУ |
Фандеєв І. Сівак І. |
Ковбаса Андрій Валерійович |
|
19.05.1992 |
мс |
Освіта |
Донецька |
ШВСМ |
н.сп |
1-3 ПУ |
2 ЧУ |
3-6 ЧУ |
Соловйов О. Сівак І. |
Коновалов Ян Ярославович |
vh |
01.02.1990 |
мс |
ЗСУ |
м.Київ |
ДШВСМ |
в.с. |
1-3 ПУ |
1 ЧУ |
1-3 ЧУ |
Толстих Л. Ворона В. |
Коптєлов Євген Миколайович |
vh |
24.11.1993 |
мс |
Спартак |
Запорізька |
Спартак КПУ |
бат. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Артюх Н. Гусєв С. |
Кузнецов Олег Сергійович |
|
22.09.1992 |
мс |
Україна |
Харківська |
Спартак |
к.п. |
1-3 ПУ |
14 ЧЄЮ |
3-6 ЧУ |
Кухаренко В. Гончаренко А. |
Лутченко Олександр Сергійович |
|
21.02.1986 |
мс |
Д+У |
Харківська |
ШВСМ |
в.с. |
1-3 ЧУ |
16 ЧЄ |
1-3 ЧУ |
Гончаренко А. |
Лемешко Любомир Артурович |
|
19.07.1992 |
мс |
Динамо |
Полтавська |
ДЮСШ3 ШВСМ |
бат. |
1-3 ПУ |
9 ЧЄЮ |
3-6 ЧУ |
Астапова І. Мороз І. Сівак І. |
Маланюк Назарій Ігоревич |
vh |
03.04.1990 |
мс |
ЗСУ |
м.Київ |
ДШВСМ |
бат. |
1-3 ПУ |
1 ЧУ |
1-3 ЧУ |
Шидловська І. Ворона В. |
Парахін Ярослав Валерійович |
|
23.04.1992 |
мс |
Освіта |
Луганська |
ЦОП Олімп-спорт |
бр. |
1-3 ПУ |
2 ЧЄЮ |
3-6 ЧУ |
Фоменко К. |
Пронь Артем Олексійович |
|
09.06.1986 |
мсмк |
ЗСУ |
Харківська |
ШВСМ |
бат. |
1-3 ЧУ |
31 ЧЄ |
1-3 ЧУ |
Гончаренко А. |
Рожков Олексій Андрійович |
|
29.04.1993 |
мс |
Україна |
Дніпропетровська |
Метеор |
бр. |
1-3 ПУ |
13 ЧЄЮ |
1-3 ПУ |
Кулик О. |
Снітко Ігор Григорович |
|
13.08.1978 |
мсмк |
Україна |
Харківська |
ШВСМ |
10 км. |
1 ЧУ |
1 ЧУ |
1 ЧУ |
Вереітинов Ю. |
Сущик Володимир Феліксович |
|
17.05.1994 |
мс |
Освіта |
м.Київ |
СДЮШОР9 |
в.с. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Шидловський А. Іванкевич С. |
Украдига Костянтин Ігорович |
|
12.08.1985 |
мс |
Освіта |
Дніпропетровська |
ШВСМ |
10 км. |
1-3 ЧУ |
2 ЧУ |
1-3 ЧУ |
Ржепецький О. Вереітинов Ю. |
Фролов Сергій Анатолійович |
|
14.04.1992 |
мсмк |
Спартак |
Запорізька |
Спартак КПУ |
в.с. |
1-3 ПУ |
2 ЧЄ |
1-3 ЧУ |
Бондаренко І. |
Червинський Ігор Володимирович |
|
16.12.1981 |
змс |
ЗСУ |
Харківська |
ШВСМ |
10 км. |
1 ЧУ |
6 ЧС |
1 ЧУ |
Вереітинов Ю.Д. |
Чуєв Ілля Вікторович |
|
31.03.1984 |
мс |
Україна |
Запорізька |
СК Мотор Січ, ШВСМ |
бат. |
1-3 ЧУ |
11 ЧЄ |
1-3 ЧУ |
Шлюєв П. бр. Проскури. |
Шульга Олександр Миколайович |
|
27.07.1993 |
мс |
Освіта |
Дніпропетров. |
ДЮСШ 1, УОР |
бат. |
1-3 ПУ |
18 ЧЄЮ |
1-3ПУ |
Бондар Н. |
Шемберев Максим Романович |
|
25.09.1993 |
мсмк |
ЗСУ |
м.Київ |
СДЮШОР 9 |
бат. |
1 ПУ |
1 ЧЄЮ |
1-3 ПУ |
Улитько О. Шляпников О.. |
Ісаков Олександр Володимирович |
|
17.10.1989 |
мс |
Д + К |
Ів.Франківська |
ДШВСМ |
н.сп. |
1-3 ЧУ |
21 ЧЄ |
1-3 ЧУ |
Ісакова Л.. Толокняник С. |
Кандидати у збірну команду |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Артамонов Артур |
|
18.12.1992 |
мс |
Освіта |
Київська |
УФК |
н.сп. |
1-3 ПУ |
3 ПУ |
3-6 ЧУ |
Худякова Л. Усатюк І. Мангер Л. |
Андрощук Євген |
|
**/**/1995 |
кмс |
ЗСУ |
м.Київ |
ЦСКА + РВУФК |
н.сп. |
1-3 ПУ |
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Вознюк В. Улитько О |
Барабаш Денис Сергійович |
|
03.01.1995 |
мс |
Україна |
Житомирська -Дніпропетровська |
Авангард, УФК |
бр. |
|
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Шищук Л. Газарян Е. Карташов К. |
Буцький Ігор Віталійович |
|
25.08.1993 |
мс |
Динамо |
Донецька |
Динамо |
бат. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
1-3ПУ |
Корольов В |
Боличев Федір Олексійович |
|
27.09.1995 |
мс |
Освіта |
м.Київ |
СДЮШОР9 |
бат. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Золотаревська В. Іванкевич С. |
Близнюк Олександр Володимирович |
|
05.02.1992 |
мс |
Освіта |
Дніпропетровська |
ДЮСШ2 |
бр. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
3-6 ЧУ |
Біла Л. |
Васильєв Олександр Сергійович |
|
14.07.1994 |
мс |
Динамо |
Полтавська |
РВУФК, ДШВСМ |
к.п. |
1-3 ПУ |
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Яценко В. Бр.Кожухів |
Друмов Дмитро Костянтинович |
|
26.06.1994 |
мс |
Україна |
Дніпропетровська |
Метеор, УФК |
в.с. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Степановський В. Булкін Е. |
Загоруйко Богдан |
|
**/**/95 |
кмс |
Україна |
Харківська |
Спартак |
бат. |
|
3 ПУ |
1-3 ПУ |
Лобановський М. Рязанов В. Кеке В. |
Кулик Роман Валерійович |
|
30.12.1992 |
мс |
Україна |
Харківська |
Спартак |
10 км. |
1-3 ПУ |
3 ПУ |
1-3 ПУ |
Голубенко С. Уткіна В. |
Куренков Роман Ігоревич |
|
10.11.1993 |
мс |
Освіта |
Луганська |
ЦОПОлімп-спорт |
н.сп. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Філатов Ю. |
Лопушанський Герман Валерійович |
|
04.02.1994 |
мс |
Освіта |
Луганськка |
ЦОПОлімпспорт |
бат. |
|
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Бень Л. |
Литвенок Єгор Ігоревич |
|
14.10.1993 |
мс |
Україна |
Дніпропетровська |
СКМолод, УФК, ДШВСМ |
н.сп. |
1-3 ПУ |
3 ПУ |
1-3 ПУ |
Платонова В., бр.Кожухів |
Мілінковський Юліан Владиславович |
|
14.01.1992 |
мс |
Спартак |
Дніпропетровська |
ШВСМ |
к.п. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
3-6 ЧУ |
Мкртчан О. Толокняник С. |
Михайлов Павло |
|
**/**/1994 |
кмс |
Україна |
Харківська |
Спартак |
бат. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Кеке В. Рязанов В. |
Ніконоров Павло |
|
**/**/95 |
кмс |
Освіта |
м.Київ |
СДЮШОР9 |
н.сп. |
|
3 ПУ |
1-3 ПУ |
Іванкевич С. Хлопцов А. |
Омельчук Юліан Юрійович |
|
20.02.1994 |
мс |
Україна |
Донецька |
ДонОДЮСШ УОР |
в.с. |
|
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Гржибовська І. Фальченко І. |
Оселедець Дмитро Олегович |
|
23.11.1994 |
мс |
Освіта |
м.Київ |
СДЮШОР9 |
бр. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Золотаревська В. Іванкевич С. |
Павловський Станіслав Володимирович |
10.02.1993 |
мс |
Україна |
Дніпропетровська |
Метеор, УФК |
в.с. |
1-3 ПУ |
2 ПУ |
1-3ПУ |
Мороз В. Карташов К. |
Пожидаєв Дмитро |
|
07.11.1991 |
мс |
Динамо |
Донецька |
ШВСМ |
10 км. |
|
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Данілюк В.Желтяков В. |
Пастух Андрій Андрійович |
|
21.03.1994 |
мс |
Освіта |
Дніпропетровська |
ДЮСШ 1, УФК |
в.с. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Дарага Ж. |
Перепелиця Михайло Олександрович |
|
10.02.1994 |
мс |
ЗСУ |
м.Київ |
ЦСКА |
бр. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Улитько О. |
Сайко Станіслав Олегович |
|
21.07.1992 |
мс |
Динамо |
Полтавська |
ШВСМ |
в.с. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
3-6 ЧУ |
Осадченко О. Яценко В. |
Середа Даниил |
|
19.11.1991 |
мс |
Освіта |
Дніпропетровська |
ДЮСШ 1, ШВСМ |
5 км. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Дарага Ж. Ржепецький О |
Тараненко Дмитро Едуардович |
|
15.10.1992 |
мс |
Україна |
Харківська |
Спартак |
н.сп. |
1-3 ПУ |
3 ПУ |
3-6 ЧУ |
Гапонов В. |
Тарасенко Віталій Геннадійович |
|
01.01.1994 |
мс |
Освіта |
м.Київ |
СДЮШОР9 + РВУФК |
к.п. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Золотаревська В. Улитько О. |
Тесленко Ілля |
|
**/**/1995 |
кмс |
Україна |
Харківська |
Спартак |
в.с. |
|
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Марченко Л. Лямцева І. |
Товмашенко Михайло Ігоревич |
|
11.01.1994 |
мс |
Україна |
Дніпропетровська |
Метеор, УФК |
в.с. |
|
3 ПУ |
1-3 ПУ |
Десятерік О. Кулик О. |
Федина Ростислав Михайлович |
|
23.09.1992 |
мс |
ЗСУ |
Запорізька +м.Київ |
ШВСМ, СК МоторСіч |
бр. |
1-3 ПУ |
2 ПУ |
3-6 ЧУ |
Улитько О. Бр. Проскури |
Чорний Єгор Геннадійович |
|
22.04.1993 |
мс |
Україна |
Дніпропетров. |
Молодість, ДШВСМ |
н.сп. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
1-3ПУ |
Платонова В. Бр.Кожухів |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Резерв збірної команди |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Букаранов Владислав |
|
**/**/1995 |
кмс |
Освіта |
Луганська |
ОКДЮСШ, УФК |
в.с. |
|
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Шевченко Т. Падалкін В. |
Барський Віталій |
|
**/**/1995 |
кмс |
Динамо |
Одеська |
Динамо |
в.с. |
1-3 ПУ |
3 ПУ |
1-3 ПУ |
Тімофеєва А. |
Березін Вадим |
|
**/**/1996 |
І |
Україна |
Волинська |
СДЮШОР |
бат. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Сологуб О. |
Бойчук Тарас |
|
**/**/1996 |
І |
ЗСУ |
м.Київ |
ЦСКА |
бр. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Патиковська М. |
Ванзенко Дмитро |
|
**/**/1996 |
І |
|
Донецька |
ДЮСШ 6 |
в.с. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Півнева Л. Погонець Ю |
Воронков Владислав |
|
**/**/1996 |
І |
Україна |
Донецька |
Іллічівець, УОР |
бат. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Береснєв О. |
Герасимчук Святослав |
|
**/**/1997 |
кмс |
Україна |
Дніпропетровська |
Метал НТЗ, УФК |
н.сп. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Мілокостова Л. |
Куницький Ілля |
|
**/**/1996 |
І |
Освіта |
м.Київ |
СДЮШОР9 |
в.с. |
|
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Хлопцов А. |
Ковш Євгеній |
|
**/**/1996 |
кмс |
Динамо |
Полтавська |
ДЮСШ 3 |
бр. |
|
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Тураєва Н. Рибалко О |
Козаняк Леош |
|
**/**/1996 |
І |
Україна |
Запорізька |
Мотор січ |
бат. |
|
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Забуга С. Забуга В. |
Казаков Богдан |
|
09.01.1995 |
мс |
Спартак |
Запорізька |
Спартак КПУ |
в.с. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Шлюєв П. |
Клиженко Микита |
|
**/**/1996 |
І |
|
Донецька |
ДЮСШ 6 |
бр. |
|
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Желтяков В. |
Крипак Максим |
|
**/**/1995 |
кмс |
Україна |
Харківська |
Спартак |
бат. |
1-3 П |
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Єгорв П. Марченко Л. |
Курилов Олександр |
|
**/**/1996 |
І |
Україна |
Донецька |
ДонОДЮСШ |
бат. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Гужва В. |
Котоуч Микола |
|
**/**/1995 |
І |
Освіта |
Рівненська |
ДЮСШ 3, ШВСМ |
н.сп. |
|
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Іванова Є. |
Лаптєв Сергій |
|
**/**/1995 |
І |
Освіта |
Полтавська |
ДЮСШ 2, БРУФК |
н.сп. |
|
3 ПУ |
1-3 ПУ |
Фомін О. Ларін Д. Савельєва А. |
Мулюкін Віталій |
|
**/**/1996 |
кмс |
Спартак |
Запорізька |
Сп-КПУ |
в.с. |
|
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Шлюєв П. Гусєв С. |
Моргун Олексій |
|
07.05.1995 |
мс |
Україна |
м.Київ |
Україна, ДШВСМ |
в.с. |
1-3 ПУ |
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Бермічев І. Козакова О. Ворона В. |
Овсепян Давид |
|
**/**/1996 |
кмс |
Динамо |
Донецька |
Динамо |
бат. |
|
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Корольов В. |
Петров Микита |
|
**/**/1996 |
І |
Україна |
Дніпропетровська |
Метеор, УФК |
бр. |
|
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Руденко Н. Руденко О |
Пуляєв Ілля |
|
**/**/1996 |
І |
Україна |
Харківська |
Спартак |
бат. |
|
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Девятов С Рєзанов В |
Романчук Михайло |
|
07.08.1996 |
мс |
Освіта |
Рівненська |
ДЮСШ 2, ШВСМ |
в.с. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Нагорний Лебедь І. |
Савенков Владислав |
|
**/**/1996 |
кмс |
Освіта |
Дніпропетровська |
РУФК, ДШВСМ |
н.сп. |
|
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Дарага Ж. Бр.Кожухів |
Стрюков Андрій |
|
**/**/1996 |
І |
Спартак |
Запорізька |
Сп-КПУ |
в.с. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Артюх Н. |
Смоляр Владислав |
|
**/**/1997 |
І |
Освіта |
Рівненська |
ДЮСШ 2 |
н.сп. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Стоєв Г. Трусь Т. Волошина С. |
Туркін Дмитро |
|
**/**/1995 |
кмс |
Освіта |
Дніпропетровська |
ДЮСШ 1 |
в.с. |
1-3 ПУ |
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Дарага Ж. |
Філіпов Андрій |
|
**/**/1996 |
І |
Україна |
Дніпропетровська |
Метеор, УФК |
в.с. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Руденко Н. Руденко О |
Цупрук Євгеній |
|
**/**/1996 |
кмс |
Освіта |
Рівненська |
ДЮСШ 2, РУФК |
н.сп. |
|
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Байдан В. Байдан Т |
Чечельницький Андрій |
|
15.07.1995 |
мс |
Освіта |
Луганська |
ЦОПОлімп, УФК |
бр. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Філатов Ю. |
Єлагін Владислав |
|
**/**/1995 |
кмс |
Україна |
Дніпропетровська |
СКМолод, УФК |
в.с. |
|
3 ПУ |
1-3 ПУ |
Платонова В. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Жінки |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Члени збірної команди |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Бербасова Олена Ігоревна |
|
17.10.1986 |
мс |
Україна |
Полтавська |
ШВСМ |
10 км. |
1 ЧУ |
1 ЧУ |
1 ЧУ |
Вереітинов Ю. |
Береснєва Ольга Олександрівна |
|
**/**/1984 |
мсмк |
Україна |
Донецька |
ШВСМ |
10 км. |
1 ЧУ |
1 ЧЄ |
1 ЧУ |
Береснєв О. |
Вац Аліна |
|
11.11.1993 |
мс |
Освіта |
Луганська |
ЦОП Олімп-спорт |
н.сп. |
1-3 ПУ |
8 ЧЄ |
1-3 ЧУ |
Шевченко Т. Падалкін В. |
Васюк Оксана Олександрівна |
|
17.09.1993 |
мс |
Україна |
Волинська |
СДЮСШОР + РВУФК |
бат. |
1-3 ПУ |
3 ЧУ |
3-5 ЧУ |
Власенко А. Сологуб О |
Главник Ірина Вікторівна |
vh |
11.05.1996 |
мс |
ЗСУ |
м.Київ |
ЦСКА + РВУФК |
в.с. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Вознюк В. Улитько О. |
Григоренко Ксенія Андріївна |
vh |
20.05.1992 |
мс |
Україна |
Миколаївська |
ШВСМ |
н.с. |
1-3 ЧУ |
21 ЧЄ |
1-3 ЧУ |
Лескіна Н. Сівак І. |
Гуменюк Надія Едуардівна |
01.02.1995 |
мс |
Освіта |
Рівненська |
ДШВСМ + РУФК |
н.сп. |
1-3 ПУ |
6 ЧЄЮ |
1-3ПУ |
Іванова Є. Шамич В. |
Гуржий Анна Сергіївна |
vh |
24.06.1995 |
мс |
Україна |
Дніпропетровська |
Метеор, УФК |
в.с. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Булкін Е. Чемеринська І. |
Дзеркаль Ганна Леонідівна |
|
05.08.1987 |
мсмк |
Динамо |
Донецька |
ШВСМ |
к.п. |
1 ЧУ |
16 ЧЄ |
1 ЧУ |
бр.Свинтицького Шамич В. |
Зевіна Дарина Юріївна |
|
01.09.1994 |
мсмк |
ЗСУ+Д |
м.Київ |
СДЮШОР9 |
н.с. |
1-3 ПУ |
1 ЧЄ |
1-3 ЧУ |
Золотаревська В.Г. Зевін Ю. |
Зубкова Катерина Михайлівна |
|
14.07.1988 |
мсмк |
Україна |
Харківська |
|
н.сп. |
|
|
|
Лобановська і.К. Зубков М. |
Коба Надія Валеріївна |
|
25.04.1995 |
мсмк |
Освіта |
Луганська |
УФК |
в.с. |
1-3 ПУ |
1 ЧЄЮ |
1-3ПУ |
Ємельяненко Г. |
Король Любов Сергіївна |
vh |
21.03.1989 |
мсмк |
Україна |
Запорізька |
СК Мотор Січ |
бат. |
1 ЧУ |
25 ЧЄ |
1 ЧУ |
Селін С.І. Бр.Проскури |
Кисельова Альона Володимирівна |
vh |
30.05.1996 |
мс |
Динамо |
м.Київ +Чернігівська |
Гороно РВУФК ДШВСМ |
бр. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Безгіна І. Бр.Кожухів |
Лисенко Ірина Сергіївна |
vh |
05.08.1994 |
мс |
Освіта |
Луганська |
ЦОП Олімп-спорт, УФК |
бр. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
3-6 ЧУ |
Філатов Ю. |
Марфинець Тетяна |
vh |
28.12.1993 |
мс |
Освіта |
Дніпропетровська |
ДЮСШ 1 |
5 км. |
1-3 ПУ |
3 ПУ |
1-3 ПУ |
Бондар Н. |
Марчук Оксана Миколаївна |
vh |
22.09.1994 |
мс |
Освіта |
Рівненська |
ДЮСШ 3, БУФК |
в.с. |
|
3 ПУ |
3-5 ЧУ |
Іванова Є. Мангер Л., Усатюк І. |
Подлісна Валерія Володимирівна |
|
13.08.1994 |
мс |
Освіта |
Луганська |
УФК |
в.с. |
1-3 ПУ |
3 ЧЄЮ |
1-3 ЧУ |
Ємельяненко Г. |
Серікова Оксана Олександрівна |
|
11.06.1985 |
мсмк |
Україна |
Донецька |
ШВСМ |
в.с. |
1-3 ЧУ |
5 ЧЄ |
1-3 ЧУ |
Кудрявцев С. Сівак І. |
Скрипель Ксенія Олександрівна |
vh |
19.10.1990 |
мс |
Україна |
Харківська |
Спартак, ШВСМ |
бат. |
1-3 ЧУ |
1 ЧУ |
1-3 ЧУ |
Гапонов В. Гончаренко А. |
Степанюк Дар`я Вікторівна |
|
22.05.1990 |
мс |
Динамо+Україна |
Харківська |
Спартак |
в.с. |
1 ЧУ |
12 ЧЄ |
1 ЧУ |
Єгоров П.. |
Солоха Алеся Вадимовна |
vh |
30.04.1994 |
мс |
Україна |
Харківська |
Спартак |
в.с. |
1-3 ПУ |
2 ПУ |
1-3ПУ |
Рязанов В. Кеке В. |
Товстоган Ольга Володимирівна |
vh |
30.03.1996 |
мс |
ЗСУ |
м.Київ |
ЦСКА, ДШВСМ |
бр. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Патиковська М. Ворона В. |
Іваненко Галина Олександрівна |
vh |
14.03.1994 |
мс |
Освіта |
м.Київ |
Сдюшор9 |
в.с. |
1-3 ПУ |
3 ПУ |
1-3ПУ |
Золотаревська В. Зевін Ю. |
Євчак Ганна Володимирівна |
|
23.03.1993 |
мс |
Спартак |
Кіровоградська |
Надія |
бат. |
1-3 ПУ |
17 ЧЄ |
1-3 ЧУ |
Гуцу В. Євчак О. |
Юрченко Христина Іллівна |
|
01.05.1995 |
мс |
Освіта |
м.Київ |
Сдюшор9 |
к.п. |
1-3 ПУ |
9 ЧЄЮ |
1-3 ПУ |
Золотаревська В. Зевін Ю., Фісенко Л. |
Кандидати у збірну команду |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Антонова Ксенія |
|
**/**/1996 |
кмс |
Освіта |
Полтавська |
ДЮСШ2 |
в.с. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Панесов В. |
Антонова Дарія |
|
**/**/1997 |
кмс |
Освіта |
Житомирська |
Авангард, УФК |
бр. |
|
3 ПУ |
1-3 ПУ |
Антонова Л. Крук М. Худякова Л. |
Бєлоусова Дарія |
|
**/**/1996 |
кмс |
Освіта |
м.Київ |
СДЮШОР9 |
н.сп. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Золотаревська В. Зевін Ю. Фісенко Л. |
Вороніна Дарина |
|
**/**/1995 |
кмс |
Освіта |
Київська |
ДЮСШ 2 |
к.п. |
1-3 ПУ |
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Масліков Є Рикова О |
Вітюк Олена Едуардовна |
|
14.02.1995 |
кмс |
Спартак |
Запорізька |
Спартак КПУ |
в.с. |
1-3 ПУ |
3 ПУ |
1-3 ПУ |
Шлюєв П. |
Гавринюк Карина |
|
**/**/1995 |
кмс |
ЗСУ |
м.Київ |
ЦСКА |
к.п. |
1-3 ПУ |
2 ПУ |
1-3ПУ |
Власенко А. |
Денисенко Дарина |
|
04.06.1997 |
кмс |
Освіта |
Луганська |
ЦОПОлімп, УФК |
бат. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Філатов Ю. Пісарева С |
Доморацька Євгенія Володимирівна |
|
02.03.1995 |
мс |
Освіта |
м.Київ |
СДЮШОР9 |
в.с. |
|
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Золотаревська В. Зевін Ю. Фісенко Л. |
Жданова Валерія |
|
**/**/1996 |
кмс |
Україна |
Дніпропетровська |
СКІнгуле, УФК |
бат. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Шевчук Т. Євстафьєва С. |
Зіновьєва Вікторія |
|
**/**/1995 |
кмс |
Україна |
Дніпропетровська |
Метеор, УФК |
бр. |
1-3 ПУ |
3 ПУ |
1-3 ПУ |
Лабунець О. Москалець О |
Іваницька Ірина |
|
**/**/1995 |
кмс |
Освіта |
Дніпропетровська |
ДЮСШ 1, УФК |
бат. |
1-3 ПУ |
3 ПУ |
1-3 ПУ |
Іванова А. Дарага Ж. |
Кисельова Юлія Дмитрівна |
|
18.09.1995 |
мс |
|
Донецька |
ДЮСШ 6 |
бат. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
1-3ПУ |
Гринченко М. |
Корнієнко Оксана |
|
**/**/1996 |
кмс |
Освіта |
м.Київ |
СДЮШОР9 |
в.с. |
1-3 ПУ |
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Золотаревська В. Зевін Ю. Фісенко Л. |
Куненко Вікторія |
|
**/**/1996 |
кмс |
ЗСУ |
м.Київ |
ЦСКА + РВУФК |
бр. |
1-3 ПУ |
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Свинтицька С. Власенко А. |
Міщенко Ніна Владиславівна |
|
23.02.1994 |
мс |
Україна |
Запорізька |
Мотор січ |
в.с. |
1-3 ПУ |
3 ПУ |
1-3 ПУ |
Лебедь Л. |
Малявіна Анастасія Русланівна |
|
30.12.1997 |
мс |
Україна |
Харківська |
Спартак |
бр. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Лобановська І. Чайка Є. |
Молчанець Валентина |
|
**/**/96 |
кмс |
Освіта |
Рівненська |
ДЮСШ 2, ШВСМ |
в.с. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Лебедь І. Нагорний П. |
Мікіш Ангеліна Сергіївна |
|
23.02.1997 |
мс |
ЗСУ |
м.Київ |
РУФК, ДШВСМ |
бр. |
|
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Голобородько І. бр.Кожухів |
Первун Дарья |
|
**/**/1996 |
кмс |
Освіта |
м.Київ |
СДЮШОР9 |
н.сп. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Кузьменко Л. Іванкевич С. |
Поночевна Олександра |
|
**/**/1996 |
кмс |
ЗСУ |
м.Київ |
ЦСКА + РВУФК |
бат. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Олійник А.,Улитько О |
Саприкіна Марія |
|
**/**/1996 |
кмс |
Україна |
Запорізька |
МоторСіч |
в.с. |
|
3 ПУ |
1-3 ПУ |
Лебедь Л. |
Слободянюк Кристина |
|
**/**/1996 |
кмс |
Спартак |
Запорізька |
СпКПУ |
в.с. |
|
3 ПУ |
1-3 ПУ |
Артюх Н. |
Сидоренко Аліна |
|
**/**/1996 |
кмс |
Україна |
м.Київ |
Україна |
бр. |
|
3 ПУ |
1-3 ПУ |
Литвинюк Р. |
Сурінова Валерія |
|
**/**/1997 |
кмс |
|
Донецька |
ДЮСШ 6 |
бат. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Півнева Л. Погонець Ю |
Унанова Елеонора |
|
1996 |
кмс |
Освіта |
Луганська |
ЦОПОлімп-спорт, УФК |
н.сп. |
|
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Пісарева С. Філатов Ю. |
Ульянич Юлія |
|
**/**/96 |
кмс |
Україна |
Запорізька |
МоторСіч |
в.с. |
|
3 ПУ |
1-3 ПУ |
Забуга С. Забуга В. |
Фісенко Катерина Леонідівна |
|
16.11.1995 |
мс |
Освіта |
м.Київ |
СДЮШОР9 |
в.с. |
|
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Золотаревська В. Зевін Ю. Фісенко Л |
Шевченко Анна |
|
**/**/1997 |
кмс |
Україна |
Запорізька |
МоторСіч |
бат. |
|
3 ПУ |
1-3 ПУ |
Проскура Д. |
Шейко Аліна Валеріївна |
|
04.04.1995 |
мс |
Динамо |
АР Крим |
Динамо |
в.с. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Лесковська М. |
Янгічер Варвара |
|
**/**/1997 |
кмс |
Динамо |
Донецька |
Динамо |
в.с. |
1-3 ПУ |
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Корольов В. Кузьміна К. |
Резерв збірної команди |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Гвардіяк Катерина |
|
**/**/1997 |
І |
Україна |
Волинська |
СДЮШОР, РУФК |
н.сп. |
1-3 ПУ |
3 ПУ |
1-3 ПУ |
Сологуб О. Власенко А. |
Дворядкіна Світлана |
|
**/**/1996 |
кмс |
Україна |
Донецька |
ДонОДЮСШ, УОР |
к.п. |
1-3 ПУ |
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Кудрявцева С. Гржибовська В. |
Демченко Злата |
|
**/**/1998 |
І |
Динамо |
Одеська |
Динамо |
в.с. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Гошуренко Н. Мельник С. |
Заміховська Ніка |
|
**/**/1998 |
І |
Україна |
Харківська |
Спартак |
н.сп. |
|
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Єгоров П. Чайка Є. |
Зубчевська Олена |
|
**/**/1998 |
І |
|
м.Київ |
СК Наука |
бр. |
|
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Котвицька О. Котвицький Р. |
Кунцевич Поліна |
|
**/**/1997 |
І |
Освіта |
м.Київ |
СДЮШОР9 |
бр. |
|
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Золотаревська В. Зевін Ю. Фісенко Л. |
Кирик Марина |
|
**/**/1997 |
кмс |
Освіта |
Рівненська |
ДЮСШ 2 |
к.п. |
|
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Байдан Т. Байдан В. |
Колесник Олександра |
|
**/**/1998 |
І |
Спартак |
Запорізька |
Сп-КПУ |
бр. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Пономаренко О. Гусєв С. |
Квитченко Анастасія |
|
**/**/1996 |
кмс |
Україна |
Дніпропетровська |
Метеор, УФК |
бат. |
|
3 ПУ |
1-3 ПУ |
Євстафьєв М. Євстафьєва С. |
Онищенко Єлизавета |
|
**/**/1998 |
І |
Спартак |
Запорізька |
Сп-КПУ |
в.с. |
|
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Пономаренко О. Гусєв С. |
Онанко Анастасія |
|
**/**/1997 |
кмс |
|
м.Київ |
СК Наука |
н.сп. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Котвицька О. Котвицький Р. Кузьменко Л. |
Панчішко Кристина |
|
**/**/1998 |
І |
Освіта |
м.Київ |
СДЮШОР9 |
н.сп. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Золотаревька В. Колеснікова Л. |
Романченко Діана |
|
**/**/1999 |
І |
|
Донецька |
ДЮСШ 6 |
бат. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Гринченко М. |
Середа Вероніка |
|
**/**/1997 |
кмс |
Освіта |
м.Київ |
СДЮШОР9, РУФК |
бат. |
1-3 ПУ |
3 ПУ |
1-3 ПУ |
Золотаревська В Іванкевич С. |
Солнцева Вікторія |
|
**/**/1998 |
І |
Динамо |
Полтавська |
ДЮСШ 3, ШВСМ |
бр. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Солнцева О. Астапова І. |
Тимошенко Олександра |
|
**/**/1997 |
кмс |
Освіта |
м.Київ |
СДЮШОР9 |
в.с. |
1-3 ПУ |
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Золотаревська В. Іванкевич С. |
Тятькова Маргарита |
|
**/**/1998 |
І |
Освіта |
Луганська |
УФК |
н.сп. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Пісарєва С. |
Ульянова Анастасія |
|
**/**/1998 |
кмс |
Україна |
Запорізька |
Мотор січ |
в.с. |
|
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Климова Н. Проскура Д. |
Филимоненко Анастасія |
|
**/**/1999 |
І |
Освіта |
Дніпропетровська |
ДЮСШ 1 |
в.с. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Дарага Ж. |
Ходня Лілія |
|
**/**/1997 |
кмс |
Динамо |
Полтавська |
ДЮСШ 3 |
в.с. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Астапова І. Таган Д |
Шевченко Анна |
|
**/**/1997 |
кмс |
Україна |
Запорізька |
Мотор січ |
в.с. |
1-3 ПУ |
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Проскура Д. |
Шинкаренко Поліна |
|
**/**/1998 |
І |
ЗСУ |
м.Київ |
ЦСКА |
в.с. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Вознюк В. |
Іващенко Даряна |
|
**/**/1998 |
кмс |
Спартак |
Запорізька |
Сп-КПУ |
в.с. |
|
1 ПУ |
1-3 ПУ |
Артюх Н. Селін С. |
Юрченко Мілана |
|
**/**/1998 |
І |
Освіта |
Луганська |
ОКДЮСШ, УФК |
н.сп. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Мізіна В. Падалкін В. Шевченко Т. |
Якуба Орина |
|
**/**/1998 |
І |
Україна |
м.Київ |
Україна |
в.с. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Бермічев І. |
Євстафьєва Карина |
|
**/**/1997 |
І |
Україна |
Дніпропетровська |
Метеор, УФК |
бат. |
|
2 ПУ |
1-3 ПУ |
Євстафьєва С. Євстафьєв М. |